Fundacja Tradycji i Transformacji Sztuki

Pokonferencyjna publikacja już się ukazała! W dniu 26 listopada 2018r odbyła się premierowa prezentacja publikacji w Centrum Sztuki Tańca w Warszawie. Ukazała się również recenzja publikacji autorstwa Marianny Jasionowskiej - link do recenzji KLIKNIJ TUTAJ. W publikacji artykuły z prezentacji realizowanych w ramach Ogółnopolskiej Konferencji Naukowej 2018 "Taniec w Warszawie: społeczeństwo, edukacja, kultura" Centrum Sztuki Tańca w Warszawie. Wśród artykułów praca Prezes Fundacji Małgorzaty Matuszewskiej "Taniec w warszawskich bibliotekach". Informacje o konferencji KLIKNIJ TUTAJ

CHOREOGRAFIA BOLERO de RAVEL miała premierę 25 listopada 2017 roku w ramch Europejskich Konfrontacji Tanecznych Zawirowania. Zapraszamy 19 lutego 2018 roku o godz.20.30 na kolejną prezentację.

Szczegółowe informacje KLIKNIJ TUTAJ

 

PROJEKT WARSZTATÓW BOLERO FEEL BYŁ REALIZOWANY W WARSZAWIE I GDAŃSKU

 

W dniu 9 grudnia 2016 (piątek) o godz.20.30 zapraszamy, w ramach CST, na spektakl Teatru Tańca NTF Małgorzaty Matuszewskiej pt. Infantka… wedle Kantora. Prezentacja odbędzie się w Mazowieckim Instytucie Kultury (MIK) przy ulicy Elektoralnej 12 w Warszawie. Zapraszamy! Bilety w cenie 20 pln dostępne na stronie MIK (wydarzenie: 2016.12.09 | Centrum Sztuki Tańca - Ekspresje 7)

 

INFORMACJE o spektaklu na stronie CST: KLIKNIJ TUTAJ

BILETY na stronie MIK: KLIKNIJ TUTAJ- Bilet, w cenie 20 pln, jest ważny na dwa spektakle Ekspresje 7 odbywające się tego wieczoru: o 19.00 spektakl Anny Piotrowskiej pt. Czekając trawnika oraz o 20.30 Infantka… wedle Kantora Teatru Tańca NTF Małgorzaty Matuszewskiej. Posiadając bilet można uczestniczyć w jednym lub obu przedstawieniach. Pomiędzy spektaklami jest przerwa około 20/30 minut.

INFORMACJE o spektaklu na stronie NTF: KLIKNIJ TUTAJ

INFANTKA … wedle KANTORA

 

9 GRUDNIA W GALERII FOKSAL OTWARCIE WYSTAWY FOTOGRAFIE T. ROLKE, JACEK M. STOKŁOSA

CZĘŚĆ PRAC POŚWIĘCONYCH JEST TADEUSZOWI KANTOROWI

POLECAM!

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE KLIKNIJ TUTAJ

 

FUNDACJA  ROZPOCZĘŁA PROGRAM SKIEROWANY DO DZIECI

TANIEC HISZPAŃSKI / HISZPAŃSKIE RYTMY

Fundacja Tradycji i Transformacji Sztuki została powołana do życia dnia 25 listopada 2009r. przez Małgorzatę Matuszewską. Statut Fundacji (*.pdf)

Prezes i założycielka Fundacji Tradycji i Transformacji Sztuki

Małgorzata Matuszewska

 

 

 


Pages


Tags Cloud


Social Networking